تبلیغات
هیئت فرهنگی عاشقان روح الله درچه - آپدیت جدید نرم افزار وبسایت هیئت

هیئت فرهنگی عاشقان روح الله درچه
 

اسلایدر


با عرض سلام خدمت اعضای هیئت.
مفتخریم از آپدیت جدید نرم افزار اندروید هیئت رونمایی کنیم.( ورژن2 )
در این آپدیت سعی شده تا مشکلات و باگ های موجود در ورژن قبلی نرم افزار تا حد بالایی رفع شود و کارایی نرم افزار افزایش یابد و یک قابلیت بسیار جالب نیز به نرم افزار اضافه شده است.


تغییرات این ورژن از نرم افزار :
. افزایش سرعت موتور جستجوی نرم افزار
. بهینه سازی نرم افزار از نظر سرعت و میزان ترافیک مصرفی
تغییر اندکی در رابطه ی کاربری و پوسته سفید نرم افزار.
.اضافه شدن قابلیت اعلان و آگاه سازی از آپدیت پست های نرم افزار 
( قابلیت تازه ای است که اگر در سایت هیئت پست جدیدی گذاشته شود به محض اینکه شما آنلاین شوید همانند نرم افزارهایی مانند واتساپ به شما اعالام میشود که پست جدیدی گذاشته شده است)

طریقه ی فعالسازی اعلان نرم افزار:
ابتدا از بخش منوی نرم افزار به قسمت تنظیمات بروید سپس بر روی آگاه سازی کلیک کنید (تاچ کنید). تیک مربوط به گزینه ی اگاه سازی رو بزنید .در پایین یک آهنگ اعلان از بخش انتخاب آهنگ انتخاب کنید دقت داشته باشید که این بخش را به هیچ وجه روی بیصدا قرار ندهید.سپس میتوانید به انتخاب خود تیک گزینه های ویبره و روشن شدن چراغ دستگاه را هم بزنید.(پیشنهاد میکنیم این دو تیک را هم بزنید).تبریک میگویم شما توانستید اعلان نرم افزار را فعال کنید.

در صورت وجود مشکل و یا اگه سوالی داشتید به جناب آقای علی سلیمانی مراجعه کنید و یا با شماره تلفن 09103587515 تماس حاصل فرمایید.

لینک نرم افزار وبسایت هیئت ورژن 2 :


برچسب ها: شهر درچه، درچه، هیئت عاشقان روح الله درچه، هیئت عاشقان روح الله، عاشقان روح الله، عاشقان روح الله درچه، هیئت درچه،  
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 27 اسفند 1393 توسط علی امان اللهی

آمارگیر وبلاگ